urban statue

نمونه کارهای سردیس و مجسمه شهری

مجسمه شهری و میدانی مدرن با قیمت های بی نظبر؛ منظره شهر خود را با خرید و ساخت سردیس و تندیس های شهری منحصر به فرد و با کیفیت استثنایی ارتقا دهید.

مجسمه شهری و میدانی مدرن: با ساخت سردیس و تندیس شهری، شهر خود را دگرگون کنید!

مجسمه شهری یا تندیس شهری مدرن و مقاوم، زیبایی و جذابیت فضای شهری را افزایش می دهد.

انواع مجسمه میدانی شامل تندیس و سردیس شهری ساخت شرکت ما با “برند کیاتندیس” با ابزار پیشرفته طراحی و تولید شده اند. این عناصر عمومی، المان هایی عالی برای مناظر شهری، پارک شهر و فضای سبز شهر شماست. همچنین این تندیس ها با مواد اولیه درجه یک ساخته شده اند تا در برابر آسیب ها و گذر زمان مقاومت کرده و ظاهر خیره کننده خود را برای سالها حفظ کنند.

طراحی منحصربفرد و چشم  نواز مجسمه های میدانی و سردیس های شهری ما مطمئنا توجه ها را به خود جذب کرده و با زیبایی خود فضای شهری را از یکنواختی خارح می کند!

مجسمه شهری چیست؟

مجسمه شهری یا میدانی به طیف گسترده ای از اشکال هنری حجمی اشاره دارد که در فضای باز مناطق شهری ایجاد می شوند. این تندیس های شهری زندگی شهری را با گرافیک حجمی و رنگ آمیزی به تصویر می کشند.

مجسمه های میدانی از مواد و سبک های هنری مختلف ساخته شده اند. معمولا این تندیس ها به صورت دائمی در میدان ها، پارک ها و مناطق پرجمعیت شهری نصب می شوند. البته در مواقع خاص مثل مناسبت های ملی و مذهبی، تندیس و سردیس های شهری موقت هم در سطح شهرها قرار می گیرند.

اما صرف نظر از موقتی یا دائمی بودن مجسمه های شهری، خلاقیت و جذابیت ویژگی اصلی آنهاست که با استفاده از آن به منظره شهرهای شلوغ تنوع می بخشند.

فضاهای شهری مکان هایی هستند که زندگی مدنی و اجتماعی شهروندان در آنها رخ می دهد. از این رو توجه خاص به طراحی این فضاها باعث ارتقای کیفیت زندگی شهری و تعامل بین شهروندان می شود.

خرید مجسمه شهری برای فضاهای عمومی به عنوان یکی از راهکارهای مناسب برای زیباسازی و افزایش کیقیت زندگی در جوامع شهری ذکر شده است. هنر مجسمه سازی شهری ارتباط مستقیم با  جامعه دارد و باعث ارتقای روحیه و سلامت روانی شهروندان و بهبود کیفیت زندگی در شهرهای بزرگ و کوچک می شود.

مهمترین هدف از ساخت تندیس های شهری زیباسازی فصاهای شهری است. اما این نوع دکوراسنون شهری می تواند ویژگی های مثبت و مهم دیگری هم برای شهرها به ارمغان بیاورد. از جمله هویت سازی در جوامع شهری، ساختن تصویر ذهنی مثبت و خاطرات زیبا برای مسافرین و بازدیدکنندگان.

همچنین انتقال پیام های فرهنگی، آشنایی شهروندان با تاریخ و فرهنگ جامعه، ایجاد تعامل و ارتباط بین شهروندان در فضاهای شهری از کاربردهای دیگر ساخت مجسمه شهری می باشد.

زیباسازی شهرها با استفاده از طراحی فضاهای جذاب و باکیفیت در سطح شهرها بخصوص میدان ها و پارکها صورت می گیرد. خرید تندیس های شهری به عنوان یکی از مهمترین جلوه های هنر شهری به انسجام و یکپارچگی فضاهای عمومی کمک می کند. این نوع مجسمه سازی میدانی با هویت بخشی به جامعه شهری می تواند به عنوان رسانه ای ماندگار به انتقال مفاهیم ارزشمند به درون جامعه و از بین بردن یکنواختی شهرها کمک کند. 

عکس و نمونه مجسمه شهری

نمونه کارهای ما شامل انواع عکس و نمونه مجسمه شهری و میدانی و همجنین نمونه های متنوع ساخت سردیس و تندیس شهری را مشاهده بفرمایید.  

مجسمه شهری و ساخت تندیس های شهری
ساخت یک اثر ماندگار برای شهر با مجسمه های قدی و نیم تنه باکیفیت!

ساخت مجسمه شهری و تندیس های زیبا با مدرن ترین ابزارها در ایران

ساخت تندیس و مجسمه شهری منحصر به فرد و آفرینش مناظر شهری زیبا تخصص ماست.

اگر به دنبال خلق نمادی ماندگار از شهر و جامعه خود هستید، ساخت تندیس شهری راهی عالی برای نشان دادن ویژگی های منحصر به فرد فرهنگی و تاریخی شهرتان است.

چه بخواهید به یک قهرمان محلی احترام بگذارید یا یک رویداد تاریخی را گرامی بدارید یا صرفا به منظره شهری خود کمی زیبایی اضافه کنید، یک مجسمه خوش ساخت می تواند به خوبی ارزش ها و سنت های جامعه شما را به نمایش بگذارد.

از مرحله طراحی اولیه تا نصب نهایی، ساخت مجسمه بزرگ و سردیس شهری، یک فرایند مشارکتی است که نیاز به تخصص دارد. هنرمندان و صنعتگران ما بهترین مجسمه ها را در سریعترین زمان ممکن برایتان خواهند ساخت.

ساخت محسمه از روی عکس یکی دیگر از خدمات شرکت المان شهری است. همچنین ساخت سردیس شهری و ساخت مجسمه سر انسان هم در این مجموعه انجام می گردد.

 برای مشاهده نمونه ها و ایده هایی از زیباترین محسمه های شهری دنیا به وبسایت Pinterest مراجعه کنید.

برای مشاوره و یا بازدید از نمایشگاه شرکت کیاتندیس با ما تماس حاصل بفرمایید.

سفارش طراحی و ساخت مجسمه و سردیس شهری!

جهت مشاوره و سفارش ساخت انواع مجسمه و سردیس شهری و یا سفارش ساخت مجسمه از روی عکس همین حالا با ما تماس بگیرید.
ساخت مجسمه از روی عکس

ساخت مجسمه از روی عکس

ساخت مجسمه از روی عکس یکی دیگر از خدمات ماست. نمونه کارهای زیادی از انواع مجسمه و سردیس شهری در گوشه و کنار دنیا طراحی و نصب گردیده است. کافیست یک عکس از مجسمه دلخواه و مورد پسندتان برای ما بفرستید. ما از پیشرفته ترین اسکنرهای سه بعدی و پرینتر های سه بعدی تمام رنگی برای طراحی و ساخت مجسمه از روی عکس استفاده می کنیم.  ما زیباترین تندیس ها و مجسمه ها را دقیقا مشابه نمونه اصلی و با مواد اولیه باکیفیت برایتان می سازیم.

سردیس شهری: ساخت مجسمه سر انسان

سردیس شهری یا ساخت مجسمه سر انسان ضمن کمک به زیبا سازی شهری، در ارتقای کیفیت بصری شهرها نیز ایفای نقش می کند. در این راستا توجه به جزییات هنری و کیفیت مواد اولیه، اصولی مهم در طراحی و ساخت سردیس های شهری می باشد.

انواع سردیس شهری:.

  • مجسمه مومی سر انسان
  • سردیس شهری سنگی
  • سردیس فایبرگلاس
  • مجسمه برنجی سر انسان

مجموعه مجسمه های میدانی ما شامل نمونه کارهای زیادی از ساخت مجسمه سر انسان و انواع سردیس های شهری می باشد.شرکت کیاتندیس تولیدکننده انواع سردیس مشاهیر،مفاخر و سرداران ایرانی با بالاترین کیفیت و آفر ویژه می باشد. برای بازدید از نمایشگاه دائمی و یا مشاوره جهت سفارش ساخت انواع سردیس و مجسمه های شهری با ما تماس بگیرید.

سردیس شهری

قیمت مجسمه شهری با تخفیف های بی نظیر را از ما بخواهید!

برای دریافت بهترین قیمت مجسمه شهری با ما تماس بگیرید. قیمت تندیس شهری در شرکت مجسمه سازی کیاتندیس، رقابتی و پایین ترین قیمت بازار است.

یک تندیس یا سردیس شهری مدرن برای تنوع بخشیدن به مناظر شهری خود میخواهید و یا قصد خرید یک سردیس شهری سفارشی برای یک یادبود خاص را دارید؟ ما خواسته های شما را به سرعت و با کمترین قیمت عملی خواهیم کرد.

محصولات ما طیف وسیعی از قیمتها را پوشش میدهند.همجنین مجسمه های میدانی که ما میسازیم همگی دارای بالاترین کیفیت بوده و از مواد اولیه درجه یک ساخته می شوند.

بنابراین با هر بودجه ای میتوانید مجسمه دلخواه خود را با بالاترین کیفیت و بدون پرداخت هزینه اضافی به واسطه ها سفارش دهید. همین امروز با ما تماس بگیرید و از قیمت مجسمه های میدانی ما آگاه شوید!

خرید تندیس شهری و مجسمه شهری مدرن حیوانات
ساخت مجسمه شهری و طراحی تندیس شهری
سفارش ساخت و خرید تندیس شهری فقط در عرض سه روز

خرید مجسمه شهری مستقیم از کارخانه در کوتاهترین زمان ممکن

آیا قصد خرید محسمه شهری و تندیس های منحصر به فرد و چشم نواز برای فضای شهر خود دارید؟ از نمایشگاه بزرگ مجسمه های شهری ما بازدبد کنید!

با خرید تندیس های شهری زیبا و مدرن در هر محیطی از خیابان های شلوغ شهر گرفته تا پارک ها و باغ ها مطمئنا ظاهری چشم نواز به فضای اطراف خود خواهید داد.

چه به دنبال خرید  یک تندیس خلاقانه و پیشرو برای افزودن چشم اندازی مدرن به شهر هستید یا قصد سفارش و خرید یک مجسمه میدانی سنتی، کلاسیک و مقاوم در آزمون زمان را دارید، ما متنوع ترین مجموعه تندیس ها و سردیس شهری را برایتان آماده کرده ایم.

خرید تندیس و انواع المان ها به صورت مستقیم ار شرکت و حذف واسطه ها شما را قادر خواهد کرد محصولات سفارشی با کیفیت بهتر و قیمت ارزان تر در اختیار داشته باشید.

خرید مجسمه شهری، با روشی مقرون به صرفه و در کوتاهترین زمان ممکن شما را قادر می سازد زیبایی و تنوع منحصربفردی به فضای شهری، ویلا و یا محل کار خود بدهید. برای بازدید از انواع مجسمه های شهری ما که با بهترین قیمت بازار عرضه می شوند، همین امروز با ما تماس بگیرید!

ساخت مجسمه شهری مدرن، ساخت سردیس شهدا و مشاهیر، مجسمه شهری سنتی، پیکره تراشی، مجسمه های دکوراتیو، آتلیه های عروسی، تزیین اماکن عمومی، ساخت مجسمه از روی عکس، ساخت مجسمه و سردیس شهدا، مجسمه شخصیت های برجسته بومی شهرها، ساخت تندیس شهدای گمنام، آموزش ساخت مجسمه های بزرگ، فروش مجسمه شهری، ساخت مجسمه با گل رس، ساخت مجسمه با خمیر بازی، ساخت مجسمه چوبی، ساخت مجسمه پلی استر، هزینه ساخت مجسمه های شهری، تندیس روز معلم، تندیس شهریار، مجسمه شهریار، ساخت مجسمه سر انسان، ساخت سردیس شهری، ساخت تندیس چهره در شیراز، ساخت سردیس اصفهان، خرید مجسمه بزرگ، خرید مجسمه چوبی بزرگ، قیمت مجسمه سنگی، فروش مجسمه سنگی، فروش مجسمه چوبی بزرگ