ELEMANSHAHRI.IR

مجسمه حیوانات دکوری و مجسمه شهری حیوانات با بهترین قیمت!

مجسمه حیوانات شامل ساخت مجسمه شهری حیوانات با بالاترین کیفیت طراحی، خرید مجسمه حیوانات دکوری، مجسمه های فایبرگلاس حیوانات و مجسمه سیمانی حیوانات در اندازه طبیعی. مجسمه اسب بزرگ با قیمت مناسب در وبسایت المان شهری.

Large animal statue

ساخت مجسمه شهری حیوانات

با ساخت مجسمه حیوانات جنب و جوش و دنیایی از شگفتی و زیبایی را به شهرتان بیاورید. هر مجسمه ای که ما می سازیم یک داستان درون خود دارد. این آثار هنری باعث ارتباط جامعه با طبیعت و زندگی حیوانات می شوند.با مجسمه های الهام گرفته از حیات وحش، زیبایی های الهام گرفته از طبیعت را به فضای شهر خود بیاورید.

اگر به دنبال افزودن ظرافت و زیبایی به شهر یا محل زندگی خود هستید، مجموعه خیره کننده ما شامل مجسمه شهری حیوانات آماده برای خرید را کاوش کنید. این مجسمه ها با جزئیات پیچیده و طراحی واقعی خود، در بین دوستداران حیوانات و علاقه مندان به هنر، بسیار پرطرفدار هستند.

فرقی نمی‌کند به یک مجسمه اسب بزرگ و باشکوه از جنس فایبرگلاس علاقه‌مند باشید، قصد سفارش مجسمه سلطنتی شیر داشته باشید یا دوستدار جذابیت مجسمه دلفین های بازیگوش باشید، ما طیف گسترده‌ای از مجسمه‌های حیوانات را برای هر سلیقه و سبک دکوری می سازیم.

مجسمه شهری پرندگان

ساخت مجسمه حیوانات دکوری

ساخت مجسمه حیوانات دکوری در ابعاد بزرگ و طبیعی با ابزار مدرن و با دقت بالا، توسط صنعتگران و هنرمندان مجرب و خلاق!

ساخت دلفین با سیمان و مجسمه حیوانات سیمانی
ساخت لک لک با سیمان و مجسمه حیوانات دکوری
مجسمه حیوانات طبیعی
مجسمه حیوانات دریایی و ساخت دلفین با سیمان

خرید مجسمه حیوانات بزرگ و دکوری با قیمتهای بی نظیر!

برای خرید مجسمه حیوانات بزرگ و یا مجسمه های دکوری حیوانات با قیمت ارزان و بالاترین کیفیت با کارشناسان ما مشورت کنید. نمایشگاه ما بهترین مکان برای انتخاب و خرید انواع مجسمه حیوانات دکوری و مجسمه های فایبرگلاس حیوانات طبیعی است.

محصولات ما از مواد اولیه باکیفیت ساخته شده‌اند و با ویژگی های هنری خاص طراحی شده اند تا ماندگار شوند. این حیوانات زیبا مطمئناً در هر محیطی به نقاط کانونی ارزشمند تبدیل می‌شوندکه توجه هر رهگذری را جلب می کنند.

مجسمه های ساخت شرکت المان شهری نه تنها به عنوان قطعات تزئینی و زیبا عمل می کنند، بلکه می توانند هدایای معناداری برای عزیران شما و یا ساکنین شهرتان باشند.
مجموعه ما طیف کاملی از مجسمه‌های حیوانات را در بر می گیرد و برای همه مناسب است. از نمایشگاه بزرگ ما بازدید کنید و فضای شهر و محل زندگی خود را با ظرافت و جذابیت قلمرو حیوانات تزیین کنید.

با ما تماس بگیرید و با خرید مجسمه های زیبا و متنوع، چشم انداز خود را به سطح جدیدی از پیچیدگی و ظرافت ارتقا دهید.

برای مشاهده نمونه کارهای خارجی می توانید به وبسایت Alibaba مراجعه کنید.

انواع روش های ساخت مجسمه حیوانات

1. مجسمه شهری حیوانات

انواع مجسمه شهری حیوانات در پارکها، میدان ها و فضای سبز شهری قابل نصب می باشد. طراحی و ساخت این نوع مجسمه ها فرایند بسیار پیجیده و دقیقی دارد . از مجسمه های ساده و مینیمال تا طرح های پیچیده و هنری، مجسمه های حیوانات متنوعی در شرکت المان شهری تولید میشود. با سفارش ساخت و خرید مجسمه شهری حیوانات فضای شهری زیبا و جذاب خواهید داشت.

2. مجسمه دکوری حیوانات

مجسمه دکوری حیوانات در اندازه های بزرگ و متوسط برای دکوراسیون فروشگاه ها، سردر و فضای اصلی ساختمان ها و دکوراسیون محل زندگی استفاده می شود. ساخت مجسمه دکوری حیوانات باکیفیت، استثنایی و لوکس حاصل ترکیب جزییات و ضرافت با مواد اولیه درجه یک است.

مجسمه حیوانات دکوری
المان و مجسمه روستایی حیوانات

3. مجسمه حیوانات باغی

مجسمه حیوانات باغی و ویلایی معمولا در اندازه های دقیق و سایز کاملا طبیعی ساخته می شوند.قیمت مجسمه باغی بر اساس زیبایی و واقعی بودن آن تعیین می گردد. طبیعی بودن مجیسمه همراه با مقاوم بودن در برابر عوامل طبیعی از مهمترین فاکتورهای لازم برای ساخت مجسمه باغی است.

4. مجسمه حیوانات سیمانی

مجسمه حیوانات سیمانی معولا در پارکها و معابر عمومی نصب می گردند. این نوع مجسمه همانطور که از نامش مشخص است با مواد اولیه سیمان یا بتن ساخته می شوند و مقاومت بالایی در برابر آسیب دیدگی دارند.

5. مجسمه های فایبرگلاس حیوانات

مجسمه های فایبرگلاس حیوانات جزو زیباترین انواع مجسمه های دکوری می باشند.مانند مجسمه فایبرگلاس اسب که معمولا به صورت سنتی و با دست ساخته می شوند و از دقت و ظرافت بالایی برخوردار نیستند. مجتمع المان شهری تنها تولید کننده مجسمه های حیوانات فایبرگلاس پیشرفته با دستگاه های تمام اتوماتیک در ایران است. ما انواع مجسمه ها مثل مجسمه خرگوش و مجسمه فایبرگلاس اسب را در کوتاه ترین زمان و با دقت بالا برایتان می سازیم.

نمونه کارهای مجسمه حیوانات

مجسمه پرندگان

جدیدترین نمونه کارهای المان و مجسمه پرنده بتنی، فلزی و فایبرگلاس
خرید مجسمه پرندگان فایبرگلاس

خرید مجسمه پرنده

خرید مجسمه پرندگان فایبرگلاس

مجسمه پرندگان بزرگ فایبرگلاس شهری

مجسمه سیمانی پرندگان

قیمت مجسمه پرندگان سیمانی و فایبرگلاس

مجسمه پرنده بتنی و فلزی

ساخت لک لک با سیمان

قیمت مجسمه لک لک سیمانی، خرید مجسمه پرنده

قیمت مجسمه پرندگان

قیمت مجسمه لک لک سیمانی و پرندگان

ساخت لک لک با سیمان و مجسمه پرندگان ارزان

مجسمه پرنده فلزی و بتنی

مجسمه پرنده فلزی و بتنی

خرید مجسمه پرندگان فلزی، بتنی و فایبرگلاس

مجسمه پرندگان فایبرگلاس

مجسمه عقاب

قیمت خرید مجسمه غقاب ارزان

فروش مجسمه پرندگان

فروش مجسمه پرندگان

فروش مجسمه پرندگان فایبرگلاس

ساخت مجسمه پرنده و عقاب

ساخت مجسمه پرنده و عقاب

طراحی و ساخت مجسمه پرنده و عقاب فایبرگلاس

مجسمه سیمانی پرندگان

مجسمه سیمانی پرندگان

خرید مجسمه سیمانی پرندگان

خرید و قیمت مجسمه پرندگان

خرید و قیمت مجسمه پرندگان

خرید المان مجسمه پرندگان با قیمت ارزان

مجسمه طاووس

مجسمه طاووس

ساخت مجسمه طاووس فایبرگلاس

المان پرندگان فایبرگلاس

المان پرندگان و مجسمه حیوانات روستایی

ساخت مجسمه حیوانات و المان روستایی پرندگان

مجسمه اسب بزرگ!

تجسم زیبایی و قدرت با ساخت مجسمه شهری اسب بالدار

مجسمه شهری اسب نمادی از طبیعت و زیبایی است. با خرید مجسمه اسب بزرگ برای انواع فضای شهری، احساس آرامش و آزادی را به شهرروندان انتقال دهید. طراحی و ساخت مجسمه فایبرگلاس اسب بزرگ با قیمت مناسب را همین حالا سفارش دهید و در کوتاهترین زمان تحویل بگیرید. 

ساخت مجسمه شهری اسب بزرگ!

ما ساخت مجسمه شهری اسب بزرگ و انواع مجسمه حیوانات فایبرگلاس برای تمامی سلیقه ها را انجام می دهیم. طراحی و ساخت انواع مجسمه دکوری حیوانات با بالاترین کیفیت را در شرکت المان شهری سفارش دهید.

قیمت مجسمه اسب بزرگ!

اگر به دنبال مناسب ترین قیمت مجسمه اسب بزرگ و مجسمه فایبرگلاس اسب هستید، ما آماده هستیم نا به شما کمک کنیم. مجسمه های شهری اسب با قیمت مناسب و طراحی دقیق شما را به دنیایی از اسب های باشکوه و پرقدرت می برد.

خرید مجسمه شهری اسب

با خرید مجسمه اسب بزرگ و انواع مجسمه شهری اسب هدیه ای منحصر به فرد به شهریوندان خود تقدیم کنید.خرید زیباترین مجسمه های حیوانات با تخفیف های ویژه را با ما تجریه کنید.