المان محرم و سان لایت 32 پر ویژه محرم 1402

المان محرم سال 1402 شامل ساخت مجسمه محرم، یادمان عاشورا، المان نوری محرم و خرید سان لایت محرم با قیمت های رفابتی، را در وبسایت المان شهری سفارش دهید.

محصولات ما شامل انواع المان های موقت و دائمی می باشد که دارای بالاترین کیفیت بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل داده می شوند.

تبلیغات مذهبی با استفاده از طراحی و ساخت یادمان محرم و مجسمه های میدانی زیبا و باکیفیت می تواند تاثیرات قابل توجهی در اذهان شهروندان گذاشته و به همراهی چهره شهر با باورهای مذهبی کمک می کند.

ما یادواره های محرم و عاشورا را با در نظر گرفتن خواسته های مشتری به تناسب کاربرد و اهداف توسط هنرمندان و صنعتگران برتر  ایران طراحی کرده و می سازیم. مراحل انتقال و نصب در مکان مناسب به دقت و تحت نظر کارشناسان ما انجام می شود تا از آسیب دیدگی مجسمه و یادواره های دائمی محرم جلوگیری شود.

المان محرم
المان های میدانی محرم
المان های محرمی
المان های شهری محرم

طراحی و ساخت المان های شهری محرم

المان های مذهبی محرم نمونه دکور محرم فضای باز

قیمت المان محرم رقابتی با تخفیف ویژه سال 1402!

قیمت المان محرم مقرون به صرفه با تخفیف های ویژه سال 1402 در “وبسایت المان شهری” قابل دسترسی است.

ما برای ساخت مجسمه و المان عاشورا با قیمت مناسب، به آثار هنری، نقوش و تصاویر گذشته و همچنین به هنر مدرن و صنعت مجسمه سازی معاصر رجوع می کنیم.

هنرمندان گرافیست و صنعتگران این مجموعه سعی می کنند بر نمادشناسی حوزه عاشورا و محرم تاکید کنند. ما با تکیه بر آثار هنری سنتی و تاکید بر زبان تصویری معاصر، زیباترین مجسمه های عاشورا، المان نوری و سان لایت ویژه ماه محرم، علم‌ها، کتل‌ها و بیرق‌ها را با رقابتی ترین قیمت، در قالب مصنوعات هنری سنتی و مدرن  تولید می کنیم. 

ساخت المان نوری و سان لایت ویژه شب های عاشورا، مجسمه محرم و یادمان عاشورا با قیمت پایین، طراحی متنوع و کیفیت بالا به شما کمک می کند تا محرم امسال را با کمترین هزینه و فاخرتر از سال های گذشته برگذار کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در مورد قیمت المان محرم و عاشورا، قیمت یادمان محرم و قیمت سان لایت محرم، ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم. 

ساخت المان محرم شامل طراحی و ساخت مجسمه و المان های نوری محرم!

ساخت المان محرم باعث افزایش صفای معنوی در سطح شهرها می شود. المان های نوری و سان لایت محرم به صورت موقت در میادین و خیابان های پرتردد شهرها نصب می شود و معمولا تا پایان ماه صفر باقی می مانند.

همچنین ما المان های دائمی مثل مجسمه میدانی محرم و یادمان عاشورا در ابعاد بزرگ و با کیفیت بالا هم می سازیم. یادواره های عاشورا و محرم باعث تقویت باورهای مذهبی شهروندان شده و از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

از نظر ما مهمترین اصل در طراحی و ساخت  مجسمه محرم توجه به زیبایی بصری محصولات می باشد. همچنین انتقال پیام عاشورا و مفهوم شهادت، مهمترین کارکرد یادواره ها و مجسمه های محرم می باشد.

مجسمه میدانی محرم
خرید المان های محرمی

قیمت سان لایت محرم:

قیمت سان لایت محرم1402 ارزان، دارای افکت های زیبا همراه با تخفیف ویژه، گارانتی و خدمات پس از فروش در وبسایت المان شهری!

المان نوری ستاره 32 پر و سان لایت ویژه ماه محرم با قیمت ارزان در شرکت المان شهری به شکلی طراحی و ساخته می شود که در هر نوع شرایط آب و هوایی قابل استفاده باشد.

برای ساخت شاخه های خورشیدنما از LED باکیفیت عالی استفاده شده است که انیمیشن های بسیار جذاب به نمایش می گذارد. این انیمیشن ها شامل متون مذهبی مربوط به عاشورا و افکت های نوری قرمز و سبز مناظر بسیار زیبایی در شبهای محرم ایجاد می کند.

جهت اطلاع از قیمت سان لایت محرم و تخفیف های ویژه محرم امسال با ما تماس بگیرید.

خرید المان محرم و مجسمه میدانی محرم با قیمت مناسب!

خرید المان محرم با قیمت مناسب، شامل خرید مجسمه مناسبتی محرم، خرید سان لایت محرم، خرید علم و کتل، ساخت ضریح و سایر المان های حجمی عاشورا در وبسایت ما قابل سفارش دهی است.

هنرمندان و مجسمه سازان این مجموعه مطالعات و طراحی های جدی در خصوص ساخت المان های حجمی ایام عاشورا انجام داده اند. صنعتگران مجرب ما با توجه به نیاز موجود در شهرها در ایام محرم، صدها اثر ماندگار همراه با عشق و با موضوعات مذهبی گوناگون ساخته اند. مانند یادواره های میدانی عاشورا و یادمان محرم.

محصولات ساخت این مجموعه، در قالب انواع مجسمه و تندیس های موقت و یا دائمی، با رعایت مولفه های زیبایی شناسی و تناسباتی طراحی و تولید می شوند. نمایشگاه دائمی ما بزرگترین مجموعه طراحی و ساخت المان های شهری در ایران و خاورمیانه است. همکاران ما با افتخار آماده استقبال از بازدیدکنندگان و خریداران تجهیزات مربوط به ایام محرم می باشد.

به صورت کلی برای خرید المان محرم شامل محصولات مذهبی متنوع با موضوع واقعه عاشورا برای شهرها و کشورهای اسلامی می توانید با ما تماس بگیرید. ما پایین ترین قیمت را  با بالاترین کیفیت عرضه می کنیم. 

المان حجمی محرم

بهترین المان های ویژه محرم در ایران و دنیا

المان های ویژه ماه محرم در ایران و دنیا، اکثرا شامل انواع مصنوعات فلزی می باشد. بویژه فولاد عنصر اصلی این المان هاست. نمونه های معروف المان های ویژه ماه محرم در موزه های هنر اسلامی که نگهدازی می شوند به عنوان المان های نمایشی واقعه عاشورا شناسایی می شوند.

انواع مجسمه های محرم و المان های مختلف مربوط به حادثه کربلا در شهرها و محله ها بویژه در ماه های محرم و صفر به چشم می خورند.

 

المان های ویژه محرم در ایران

تاریخچه ساخت المان محرمی

ساخت المان های ویژه محرم در دوره صفویه شروع شده و در اواخر دوره قاجار توسعه یافته اند. استفاده از فولاد آهنگری و منبت کاری با فلزات گرانبها در این دوره رواج یافته است. آثار باقی مانده از این دوره در مجموعه های هنری اسلامی نگهداری می شوند. اما نمونه های کپی برداری شده از آنها در مراسم محرم امروزی در سراسر کشور استفاده می شوند

اکثر المان های محرمی استفاده شده در بافت شهری معاصر ایران و دنیا مربوط به علم و کتل، ضریح و مجسمه های محرمی می شود. تعداد المان هایی که بویژه در شهرهای بزرگ و کوچک ایران مورد استفاده و نمایش قرار می گیرد چشمگیر و بسیار متنوع است.بخصوص مجسمه های ویژه محرم در شهرهای بزرگ مثل تهران و مراکز استان های سراسر ایران به چشم می خورد. مانند المان ویژه محرم در ادربیل، قزوین، قم، اصفهان، مشهد، سمنان و همچنین برخی از شهرهای استان قزوین یا بیجار. 

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت ویکی پدیا مراجعه کنید.

محسمه شهری محرم

المان های ویژه تعزیه

المان هایی که امروزه برای تعزیه استفاده می شوند توسط بازیگران و شرکت کنندگان پوشیده و یا حمل می گردنند. اکثر المان های تعزیه شامل زره شمشیر سپر و کلاهخود می شوند. این ابزار از فلز فولاد و فولاد گلدار ساخته می شوند و با نقره و صلا منبت کاری می شوند. همین المان ها بر روی میله های بزرگ علم در جلوی دسته های عزاداری عاشورا به نمایش در می آیند.

ساخت المان شهری و روستایی ویژه محرم