ELEMANSHAHRI.IR

نمونه کارهای المان سفره هفت سین شهری و مجسمه های نوروزی ما را ببینید!

ساخت المان های نوروزی شهری فقط در سه روز

قیمت و خرید المان نوروزی ۱۴۰۳، هفت سین شهری و مجسمه نوروزی اژدها و نهنگ!

المان نوروزی ، المان سفره هفت سین شهری و مجسمه نوروزی مثل طراحی و ساخت مجسمه نوروزی نهنگ و مجسمه عمونوروز را به راحتی سفارش دهید. ما  خرید المان نوروزی شهری و زیباترین انواع هفت سین بزرگ شهری را برایتان آسان کرده و زیباترین مجسمه ها را با پیشرفته ترین تکنولوژیها در کوتاه ترین زمان برایتان میسازیم.

انواع مجسمه ها و المان ها را با ارزان ترین قیمت و بدون واسطه، مستقیما به بزرگترین تولیدکننده المان های شهری سفارش دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با آفرهای ویژه شهرداریها و یا بازدید حضوری از نمایشگاه با ما تماس بگیرید.

المان نوروزی چیست؟

المان نوروزی شهری به انواع مجسمه و المان های موقت یا دائمی اطلاق می شود که در آستانه بهار با هدف زیباسازی محیط شهری، افزایش زیبایی های بصری و ایجاد نشاط و شادابی در فضای شهری، در بوستان ها، بلوارها و میادین شهر نصب می گردد.

خرید ماکت های نوروزی به تلفیق هنر در زندگی روزمره شهروندان و ایجاد تنوع و زیبایی در محیط شهری کمک می کند.

طراحی و ساخت مجسمه های نوروزی و یا ساخت هفت سین بزرگ شهری باعث می شود معابر شهر از یکنواختی خارج شود. هر ساله در بهار طبیعت با نصب المان های مختلف و انواع مجسمه های زیبا و فانتزی در سطح شهر و پارکها  روحی نو به کالبد جامعه تزریق می گردد.

انواع المان نوروزی

  1. هفت سین شهری
  2. المان فایبرگلاس نوروزی 
  3. المان سال نو مبارک
  4. ماکت فایبرگلاس اعداد سال نو
  5. المان عمونوروز و ننه سرما
  6. مجسمه حاجی فیروز
  7. مجسمه نهنگ و حیوانات فانتزی
المان نوروزیهفت سین شهری

المان های نوروزی که ما می سازیم

ساخت المان نوروزی و هفت سین شهری در ابعاد بزرگ با ابزار مدرن، توسط هنرمندان مجرب و خلاق!

سفارش طراحی و ساخت المان نوروزی، هفت سین شهری و مجسمه نوروزی نهنگ

ساخت المان نوروزی ارزان و خلاقانه با بهترین کیفیت توسط بزرگترین تولید کننده المان های هفت سین شهری و مجسمه های نوروزی را از دست ندهید. با طراحی و ساخت ماکت سفره هفت سین بزرگ و نصب انواع مجسمه نوروزی نوید بخش بهار طبیعت و ایجاد روحیه نشاط و شادی در شهروندان و مسافرین نوروزی شهرتان باشید.

طراحی مجسمه نوروزی و مجسمه نهنگ

ساخت مجسمه نوروزی در آستانه سال نو فضای شهر را متفاوت می کند. طراحی و ساخت مجسمه نهنگ، المان عمو نوروز، حاجی فیروز و غیره در ایام نوروز و روزهای قبل از فرا رسیدن سال نو برای تغییر چهره شهرها اهمیت بالایی دارد. از ماهها قبل شهرداریها باید تصمیم بگیرند از چه شیوه ای برای زیباسازی شهر و چهره نوروزی آن در فصل زیبای بهار میخواهند استفاده کنند. شرکت المان شهری آفرها و تخفیف های ویژه برای ساخت مجسمه نهنگ و سایر مجسمه های نوروزی ۱۴۰۳ در نظر گرفته است تا با کمترین هزینه، بهترین المان ها را در دسترس شهرداریها قرار دهد.

همچنین ما از ایده های نو برای ساخت سفارشی انواع مجسمه سال نو و سایر المان ها استقبال می کنیم. برای آشنایی بیشتر با ایده های ساخت المان برای سال نو به وبسایت pinterest مراجعه کنید.

ساخت هفت سین شهری با قیمت ارزان

ساخت هفت سین شهری از مواد اولیه باکیفیت، با بهره گیری از خلاقیت و ابتکار مجسمه سازها و طراحان این مجموعه، بهترین انتخاب برای زیباسازی محیطی و تغییر چهره شهرهاست. ارتقای کیفیت منظر شهرها و هویت بخشی به فضای شهری، ایجاد فضای مناسب و پرنشاط شهری و فراهم کردن زمینه های رشد و رونق هنر در جامعه، از مهمترین اهداف ما در طراحی و ساخت المان هفت سین شهری و سایر المانها می باشد.

خرید المان نوروزی با قیمت ارزان

وبسایت المان شهری تولید کننده انواع المان های سال نو، تخفیف ها و پیشنهاد های بسیار عالی برای خرید المان نوروزی و هفت سین بزرگ شهری در نظر گرفته است. جهت اطلاع از آفرهای ویژه و قیمت المان نوروزی و یا بازدید از نمایشگاه داثمی با ما تماس بگیرید.

قیمت هفت سین شهری ۱۴۰۳

قیمت هفت سین شهری ویژه سال جدید و ارزان ترین قیمت المان نوروزی و ماکت های فایبرگلاس نوروزی را مستقیما از تولید کننده بخواهید. ما پایین ترین قیمت ها را برایتان در نظر گرفته ایم.

خرید هفت سین شهری ۱۴۰۳

خرید المان نوروزی و خرید هفت سین برزگ شهری و یا انواع مجسمه ویژه سال نو با بهترین تخفیف ها، مستقیما از تولیدکننده. جهت سفارش خرید و مشاوره با ما تماس بگیرید.

عکس و نمونه المان نوروزی و هفت سین شهری