Elemanshahri.ir

به بزرگترین نمایشگاه نمونه کارهای المان مناسبتی خوش آمدید!

occasion elements

با خرید المان مناسبتی مقاوم و خیره کننده فضای شهری را در مناسبتها متحول کنید!

خرید المان مناسبتی یک روش عالی برای گرامیداشت ایام ویژه و مناسبت های ملی و مذهبی در مناطق شهری و روستایی است. بهترین المان های مناسبتی المان هایی هستند که علاوه بر یادآوری نزدیک شدن به زمان یک مناسبت خاص پیام مفهومی و ارزش آن مناسبت را نیز بتوانند به مخاطب منتقل نمایند.

لذا برای خرید المان مناسبتی اتاق فکر زیباسازی شهرداری ها شاید حتی از چندین ماه قبل برای مناسبت های ییش رو برنامه ریزی نمایند تا با سفارش یک المان با کیفیت بتوانند محتوایی مطلوب را برای فضای شهری مورد نظر تهیه نمایند

ما با آماده سازی مجموعه ای بزرگ و کامل از انواع محصولات مراحل سفارش دهی را برایتان آسان کرده ایم. کافیست نمومه کارهای ما را در وبسایت بررسی کنید و المان مورد نطر خود را انتخاب نمایید. ما برای تمامی منناسبتها و ایام المان هایی زیبا و با کیفیت طراحی کرده ایم و تنها در عرض سه روز المان مورد نظرتان را ساخته و تحویل می دهیم.

در صورت تمایل برای بررسی نمونه کارها و بازدید حضوری از نمایشگاه محصولات شرکت “المان شهری” با ما تماس بگیرید.

المان مناسبتی چیست؟

المان مناسبتی محسمه یا بنای منحصربفردی است که به صورت موقت یا دائمی بواسطه مناسبت ها و مزاسم ملی و مدهبی در قضای شهری نصب می شود.

در کشور ما طی 365 روز سال مناسبت های گوناکونی وجود دارد که در آن زمان ها مردم به برگزاری جشن یا عزاداری می پردازند. لذا چهره شهر نیز در این زمان ها متناسب با حال و هوای آن مناسبت تعییر می کند. بهترین راه برای تغییر فضای شهری در زمان این مراسم ساخت المانهای مناسبتی است.

برای مثال در نوروز با سفارش المان نوروزی و المان هایی که فرارسیدن سال جدید را نشان می تهند می توان به شهروندان این مفهوم را منتقل نمود که شهر نیز در شادی و جشن نوروزی همراه شماست.

ما در طراحی المان مناسبتی علاوه بر در نظرگیری مفهوم و معنا، روحیات شهروندان شهر را هم مد نظر قرار می دهیم و یک المان تکراری برای تمام شهرها طراحی نمیکنیم. هر شهر متناسب با فرهنگ، تاریخ و اهمیتی که دارد، المان های متفاوتی نیز می تواند داشته باشد. 

مجموعه ما مفتخر است که با طراحی و ساخت نمونه کارهای گوناگون به فضاهای شهری روح ببخشد و به زیبایی و هویت شهرها بیفزاید

المان مناسبتی
ساخت المان حیوانات سال نو

ساخت المان مناسبتی!

بزرگترین و متنوع ترین مجموعه نمونه کارهای آماده تحویل در ایران

المان هایی که ما در شرکت المان شهری طراحی و اجرا می نماییم عبارتند از:

  1. المان محرم
  2. المان یلدا
  3. المانهای روز پدر و روز مادر
  4. المان ماه مبارک رمضان
  5. المان اعیاد شعبانیه
  6. المان دهه فجر
  7. المان عید فطر و عید غدیر خم
  8. المان های نوروزی (شامل المان های فانتزی عمو نوروز، ننه سرما، مبارک و همجنین المان های نماد حیوایات، اعداد سال و …

برای آشنایی با روش های ساخت مجسمه برای مناسبتهای گوناگون و آشنایی بیشتر با این حوزه به وبسایت “Sculpture.org” مراجعه کنید.

المان نوروزی

قیمت المان مناسبتی

قیمت المان مناسبتی به موارد مختلفی از حمله ابعاد و حجم المان، متریال و همچنین تکنیک ساخت بستگی دارد. متریال های معمول در ساخت این نوع محصولات شامل فایبرگلاس، فلز و بتن می باشد.

تولیدات ما قابلیت استفاده در فضای باز را دارند و به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب در ساخت آنها ، میتوانند در برابر عوامل اقلیمی مانند تابش مستقیم آفتاب، بارش باران و رظوبت هوا مقاومت بسیارخوبی  داشته باشند.

ما در مجموعه خود برای ساخت انواع مجسمه های مناسبتی از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و تکنیک های ساخت استفاده می کنیم، زیرا معتقدیم هرچند این نوع بخصوص محصولات ممکن است مدت زمان کمتری در فضاهای شهری نصب شوند اما در طی همان دوره موقت نیز نباید در معرض آسیب دیدگی ظاهری قرار گیرند.

نمونه کار های ساخت المان های مناسبتی